IEN ENERGY

Przedsiębiorstwo energetyczne IEN ENERGY Sp z o.o. wchodzi w skład grupy IEN Spółka akcyjna jednej z czołowych firm w segmencie usług doradczych na rynku energii elektrycznej w Polsce. Nasze działanie oparte jest przede wszystkim na kompetencjach, wiedzy merytorycznej, jak również na innowacyjnym podejściu do zachodzących głębokich zmian na rynku energii w Polsce jak i na Świecie. Strategia IEN ENERGY oparta jest na świadczeniu specjalistycznych usług związanych z obrotem energią elektryczną w oparciu o posiadane narzędzia jak również usługi doradcze. Nasze usługi łączymy w innowacyjny sposób z produktami powiązanymi, tworząc nowy wymiar energetyki prosumenckiej.

Nie jesteśmy standardowym sprzedawcą energii do Odbiorców Końcowych (Klientów TPA) tak jak większość spółek obrotu na rynku. Oferujemy specjalistyczne usługi związane z obrotem energią tj. efektywne zarządzanie sprzedażą energii z OZE, bezpośredni zakup energii na rynkach giełdowych przez średnie i duże przedsiębiorstwa oraz świadczenie usługi bilansowania handlowego we wszystkich obszarach rynku. Nasze usługi dedykujemy również dla klastrów energii oraz spółdzielni energetycznych.

Aktywne uczestnictwo w rynku energii przez wytwórców oraz odbiorców wymaga dużego zaangażowania, spełnienia skomplikowanych warunków formalno-prawnych, pozyskania kompetencji i zaangażowania  kapitału. My dajemy Państwu możliwość wykorzystania naszych narzędzi, wiedzy i kompetencji do aktywnego uczestnictwa w rynku energii.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty dotychczas niespotykane na Polskim rynku, charakteryzujące się dużym stopniem innowacji oraz wynikające z najnowszych trendów i dynamiki zmian rynku energii elektrycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !