Nasz zespół

Michał Muraszko

Michał Muraszko

Dyrektor ds. OZE

michal.muraszko@ienenrgy.pl

Dyrektor ds. Odnawialnych Źródeł Energii.
Na co dzień pomaga jako Wolontariusz w „Stowarzyszeniu Medycznym Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”.
Dynamiczny i kreatywny Ekspert z 8-letnim doświadczeniem w branży OZE. Z powodzeniem przygotowuje i realizuje strategie oraz buduje wizerunek marek swoich Kontrahentów.
Wspiera w doborze odpowiednich działań i strategii w obsługiwanych inwestycjach. Ekspert w dziedzinie Energii Odnawialnej, która prowadzi do stymulowania rozwoju biznesu i optymalizacji kosztów oraz dodatnich wyników ekonomicznych dla Wytwórców oraz Klientów Końcowych. Specjalista w tworzeniu grup zakupowych.
Pozytywnym nastawieniem oraz energią zaraża otoczenie, w którym się znajduje. Zawsze podchodzi do życia i jego spraw w zdecydowanie pozytywny sposób. „Widzi raczej szklankę do połowy pełną niż do połowy pustą”.
W IEN Energy odpowiedzialny za kontakt z kluczowymi Kontrahentami oraz prowadzi działania marketingowe, promocyjne i organizacyjne na rzecz produktu bilansowania Wytwórców oraz Klientów Końcowych. Ma za zadanie weryfikowanie oraz pozyskiwanie partnerów handlowych jak również współorganizowanie sprzedaży kompleksowych produktów IEN ENERGY Sp. z O.O.

Kontakt

Napisz do nas

Logo
  • ul. Kolady 3
    02-691 Warszawa
  • 9:00 - 17:00
  • +48 22 119 29 29
    biuro@ienenergy.pl
  • +48 22 242 86 55
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 IEN ENERGY | Realizacja: Grupa IEN