XXVIII KONGRES UZDROWISK POLSKICH DUSZNIKI ZDRÓJ

06.09.2019

W dniach 5-7 września na zaproszenie Burmistrza Piotra Lewandowskiego mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w XXVIII Kongresie Uzdrowisk Polskich w Dusznikach Zdroju. Bardzo prestiżowe wydarzenie organizowane corocznie na ziemiach kłodzkich pod patronatem Izby Gospodarczej „Uzdrowiska Polskie”, Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP oraz Stowarzyszenie Unia Uzdrowisk Polskich.

Kongres Uzdrowisk Polskich jest najważniejszym forum dyskusyjnym branży uzdrowiskowej, lecznictwa uzdrowiskowego i turystyki zdrowotnej oraz przedstawicieli administracji rządowej, samorządów terytorialnych, środowisk naukowych, medycznych, zakładów uzdrowiskowych, NFZ, ZUS oraz władz i instytucji działających na rzecz lecznictwa uzdrowiskowego.

W tym roku tematem Kongresu był „Wpływ zmian legislacyjnych w ochronie środowiska na obszary uzdrowiskowe. Inicjatywy proekologiczne w uzdrowiskach polskich”.

Poruszane zagadnienia ściśle korelowały z obecnymi działaniami klastra energii ARES. Jako partner klastra, mieliśmy możliwość zabrać głos w dyskusjach odnosząc się do obecnej gospodarki oraz prowadzonych przedsięwzięć energetycznych w klastrze.

Kontakt

Napisz do nas

Logo
  • ul. Kolady 3
    02-691 Warszawa
  • 9:00 - 17:00
  • +48 22 119 29 29
    biuro@ienenergy.pl
  • +48 22 242 86 55
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 IEN ENERGY | Realizacja: Grupa IEN